Body Shaping – Endermologia Yasumi

Masaż próżniowy-ssący– wykonywany jest przy użyciu końcówek z kulkami w różnych rozmiarach. Zabieg polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu fałdu skórnego, który jest masowany przez kulki. Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Przed zabiegiem posmaruj ciało oliwką. Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów, co drugi dzień. Należy rozpocząć zabiegi od 15 minut i stopniowo zwiększać czas do 30 minut.

Masaż ssący na piersi lub pośladki– wykonywany jest przy użyciu plastikowych nakładek w formie kubków dostępnych w różnych rozmiarach. Aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi, intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna, co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Pośladki znacznie się podnoszą i stają się jędrne.Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów, co drugi dzień. Biust masujemy tylko 10 minut, a pośladki od 10 do 20 minut.

Drenaż limfatyczny– wykonywany jest przy użyciu szklanych końcówek (ssawek) w różnych rozmiarach. Zabieg ma za zadanie poprawę naturalnych funkcji krwioobiegu i systemu limfatycznego. Likwiduje obrzęki i ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi do narządów filtrujących i wydalenie z organizmu poprzez mocz. Drenaż limfatyczny pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji i lepszego skutku zabiegów. Może byćużyty do wielu zabiegów w zakresie poprawy estetyki skóry twarzy i ciała.

Przeciwskazania:

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Choroby skóry, stany zapalne skóry
  • Bolesne żylaki
  • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
  • Choroby serca
  • Łuszczyca

Na początku wizyty przeprowadzany jest szczegółowy wywiad zdrowotny. Na jego podstawie rekomendujemy dobór odpowiednich zabiegów.
Co ważne, aby zapewnić klientkom najlepsze, naturalne rezultaty, część z nich wykonywana jest stopniowo.

Cennik